Kontomatik – nowoczesna aplikacja do sprawdzania wiarygodności

Czym jest kontomatik i do czego tak naprawdę służy? To rodzaj bankowej aplikacji pomocny przy sprawdzaniu wiarygodności. Tak się składa, że w obecnych czasach coraz więcej nieuczciwych klientów stara się o kredyty oraz pożyczki. Procederowi temu należy stanowczo przeciwdziałać. Ludzi do nieuczciwych prób wyłudzania z banków pieniędzy nie powstrzymują nawet wysokie kary grzywien, a także ograniczenia wolności w skrajnych przypadkach. Przez lata pracowano nad znalezieniem skutecznego rozwiązania w postaci przystępnej w działaniu i skutecznej aplikacji do sprawdzania wiarygodności wszystkich potencjalnych klientów bankowych. Można stwierdzić, że to właśnie kontomatik wiedzie prym na rynku wśród tego typu produktów. Działa ekspresowo i bardzo szybko jest w stanie wykryć, czy klient nie podał pracownikom banku fałszywych danych personalnych tylko po to, aby wyłudzić pieniądze. Statystyki mówią, że z roku na rok coraz bardziej zwiększa się obecność nieuczciwych kredytobiorców na rynku. To daje sporo do myślenia.

kontomatikKontomatik – bank nie da się oszukać

Kontomatik jako aplikacja wszechstronna może się pochwalić wieloma pozytywami. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na doskonałość techniczną tego systemu. Mamy dostęp do wielu informacji, jakie jeszcze kilka lat temu byłyby dość trudne do zdobycia ze względu na zwiększoną ochronę danych osobowych. Banki rządzą się swoimi prawami i mogą zauważyć znacznie więcej, niż inne instytucje, firmy finansowe mniejszej rangi. Kontomatik jest bezpieczny, ale dzięki umiejętności szybkiej analizy czyjejś historii kredytowej może przyczynić się do przyspieszenia wydania pozytywnej decyzji kredytowej i to na wiele lat! Zamiast czekać kilka dni na odpowiedź banku w sprawie kredytu wieloletniego, dzięki aplikacji kontomatik ma się odpowiedź już w czasie spotkania z konsultantem. Taką wygodę i możliwości ceni się najbardziej!

Kontomatik – aplikacja dla profesjonalnych banków

Trzeba przyznać, że kontomatik należy do tej grupy aplikacji, których nauka obsługi odbywa się szybko i nad wyraz skutecznie.  Nie trzeba urządzać specjalnych, długich szkoleń dla pracowników banków, ponieważ wszystkiego nauczyć się można w ciągu kilkudziesięciu minut. Aplikacja kontomatik jest prosta w obsłudze prawie jak najprostszy telefon komórkowy czy tablet. Zresztą, jeśli ktoś korzysta z mediów społecznościowych, to z uruchomieniem i zarządzaniem tej aplikacji nie będzie miał żadnego problemu. Jeśli w czasie konsultacji w sprawie kredytu aplikacja nie potwierdzi składanych przez klienta danych – pojawia się problem. Najlepiej będzie odesłać nieuczciwego interesanta do domu, a jeśli będzie stawiał opór, a my zauważymy, że podany zespół informacji silnie rozmija się z prawdą i narusza bezpieczeństwo osób trzecich – konieczne być może zawiadomienie policji. Aplikacja kontomatik pozwala dzięki szybkim wykrywaniom nieuczciwych klientów zmniejszyć ryzyko narażania banków na straty. Dzięki temu kapitał pozostaje na stałym poziomie, a placówki nie muszą poświęcać ani czasu, ani pieniędzy na branie udział w procesach sądowych.

 

Możesz również polubić…